מידעתא - הקמת אתרים
 
      my  -data.co.il      טל. 052-3751200     
   


דף הבית >> בניית אתרים >> קידום אתרי תיירות >> איך תקדם את הצימר שלך ברשת א'?
 

 

 
 
איך תפרסם את אתר התיירות שלך ברשת?* חלק א' - נילי גולן  רינה ברמה - גבעת יואב

  נילי גולן

מנהלת פורטל מידעתא
מידענות, ניהול תוכן
ניהול וקידום אתרים 

גבעת יואב
רמת הגולן 12946
טל: 0775163321 

niligo@my-daata.com
מדוע חלק א' תשאלו - כי חלק זה של המאמר נכתב לפני 8 שנים ופורסם באתר BSH. חזרתי אליו היום לאחר שטף האורחים, המטיילים והצימרים בצפון הרחוק בו אני גרה וחשבתי לתומי שמישהו למד מהניסיון, או אולי קרא את המאמר שלי ברשת.
אבל כנראה שלא זה ולא זה - ולכן הרי המאר הזה לפניכם בשלמותו. הסיקו אתם את המסקנות ועיברו לחלר ב' של המאמר, אם יש לכם צימר, אטרקציה או אתר תיירות אחר או אם אתם מעונינים לנפוש שוב בצפון.

* יש בעיה בחלק מהקישורים העתיקים .
   המאמר נכתב ב 14/2/2002
  מסתבר שהישראלי והישראלית המצויים הבורחים בימים אלה  מההמולה וממתח הכרך, מחפשים צימר בגליל. רצוי בקתה עם נוף, אח, ארוחת בוקר ובעיקר - ג`קוזי.
אבל, לפני שיוצאים צריך להחליט היכן ?
לצורך כך, ערכתי בדיקה: מה מציעה לנו רשת האינטרנט ?
האם ניתן בכלל ללמוד משהו על טיב הצימר מאתרי האינטרנט השונים ?
לצורך כתבה זו, בחרתי להתמקד הפעם בצימרים בצפון הארץ.
 
הצימריסטים הצפוניים למדו עד מהרה מהן הדרישות היאפיות והם מאד משתדלים לרצות את הבאים מרחוק. בכל צימר יש ה-כל. מה שמבדיל בין הצימרים השונים אינו ברור ורק חבל שאין שימוש ביכולת הוירטואלית של האינטרנט כדי שנוכל לדעת יותר פרטים על הצימר המושקע, הנוף המדהים,
האש הבוערת באח ועל ארוחת הבוקר המפנקת. כי על הג`קוזי אנחנו יודעים הכול. הוא מצולם מכל הזויות, עם יין ושתי כוסות, עם ורדים אדומים, נרות וקישוטים אחרים.
   כיצד נוכל לבחור צימר על פי המידע באינטרנט ?
 רוב בעלי הצימרים מפרסמים את עצמם בו זמנית בכמה מהפורטלים הגדולים של התיירות כמו: צימר.קום, שירוחן, עמותת התיירות של אתר הגולן, Weekend , Zimmer.co.il ואחרים ומשקיעים בפרסום כסף רב. המחשבה שאנשים יגיעו לאתר הנופש דרך הפורטלים של התיירות, היא אולי נכונה בתנאי שקל להתמצא בהם, בתנאי שהפורטלים נותנים כבוד לאתר, בתנאי שהם נותנים חופש יצירה לאורחיהם ולא מבנה עמוד סטנדרטי ובתנאי שהם נותנים  לאורחים מקום פיזי בעמוד.
 
ההתמצאות בפורטל התיירות היא מילת המפתח עבור התיירים, המחפשים רפואה אלטרנטיבית, פרחים, סוסים או טיולי ג`יפים. Zimmer.co.il  מעמיד לרשות אורחיו מנוע חיפוש פנימי לכל אותן
אטרקציות, ואילו Weekend ושירוחן, מסתפקים רק בחיפוש האזור או שם הישוב.
 
מסקנה: כדי שהתיירים הישראלים לא יטרידו אתכם בכל שעות היממה דאגו לפרסום אפשרויות הבילוי והאטרקציות באתר ובפורטל המנצל את יכולות החיפוש הוירטואליות.
 
אבל הפורטלים הגדולים אינם בהכרח מעוניינים להשקיע בבניית מנגנוני חיפוש מסובכים, הם כן  מעוניינים לפרסם ובעיקר את עצמם. בצימר.קום למשל: כל צימר מקבל עמוד זהה לחלוטין, ועליו להזין את המידע במקומות המתאימים. כשהגולש עובר מעמוד לעמוד הוא כמעט ואינו מבחין
בהבדלים בין הצימרים. בכל מקום רואים בקתה הניצבת בנוף מרהיב, מסביבה דשא ועצים. בתוך הבקתה חדר שינה, מטבח מצויד ומאובזר, לעיתים מובטחת לו ארוחת בוקר, אולם, פרטים ייחודיים לצימר כמו: צימר הבנוי בחאן או ג`קוזי חיצוני אינם בולטים לעין בין שלל הפרטים האחרים.
 
מסקנה: פרסמו רק תמונה אחרת ייחודית ולא את כל הבית, אפשר גם לוותר על תמונת הג`קוזי אם אין בתוכה בחור ו/או בחורה יפי מראה. ואם יש לכם חוש הומור כמו ל``אריאלי בחורש``, תוכלו לספר שיש לכם ``אפילו ג`קוזי`` וש``הציפורים מפריעות לשקט``.
 
ועוד הערה למפעילי הפורטלים לתיירות, פורטל המארח אתרים כמו הצימרים במקרה שלנו צריך לתת להם את הכבוד הראוי, לפחות מבחינת המקום הפיזי שלהם על גבי העמוד. יש פורטלים כמו: Weekend המעמידים לרשות הצימרים טבלה, בה נרשמים הפרטים השונים, וממנה אפשר לעבור לאתרים, אלא שהצימר מקבל רק כשליש משטחו של העמוד ושאר העמוד מוקדש לפרטים אודות הפורטל.
הגדיל לעשות שירוחן , שבו כמעט חצי מהעמוד מפרסם את שירוחן ורק החלק התחתון של העמוד מיועד לפרסום אתרי הצימרים
 
מסקנה: כשאתם רוצים לפרסם את הצימר שלכם, הקפידו על פרסומו ודרשו להצניע את  שם הפורטל המארח אתכם.
 
אחרי שהגענו לפורטל ומכיוון שלא מצאנו כמעט הבדלים בין הצימרים נוכל לבחור ביניהם על פי  שמם. השמות מתחלקים לשלוש קבוצות עיקריות: הצימר של .. בדרך כלל שמה הפרטי של בעלת הבית.
בקטגוריה זו נמצאים: הבקתה של איה, אירוח אביבית, הדס בגליל, החאן של דורית , ואריאלי בחורש.
בקבוצה השנייה: צימרים שקבלו את שמם מנופי הגליל ואתריה: נופים, נוף ים, לגעת בקשת,
בקבוצה השלישית: צימרים מבטיחים - דרך האושר, אירוח מנדרין. אתגר בגולן
 
האם אריאלי נמצא בחורש ודורית בחאן? האם אביבית מארחת למופת? האם מנוף הים רואים את הים?
והאם מאושרים האורחים בדרך האושר או מאותגרים באתגר בגולן?
יש דברים שקשה לראות בתמונות או להבין מהכיתוב.
 
מסקנה: השם לא כל כך חשוב, מה שחשוב הם הדברים המייחדים אתכם. אם אינכם יכולים להעביר לנופש הפוטנציאלי את ריחות עץ המנדרינה. אתם יכולים לצלם את העץ, בעונות השנה השונות ובזויות מחמיאות, כי לא תמיד הוא יבוא בתקופת הפריחה. וכך, יזכור האורח את האתר שלכם ואת הצימר.
 
ועוד בענייני שמות: כאשר האתר נמצא בפורטל הוא מקבל את שם הפורטל וכמובן את תנאיו. מדוע שלא תדאגו לעצכם לשם דומיין ולאתר ייחודי, שהוא כולו שלכם, במקום או בנוסף לפרסום בפורטל התיירות. האתר שלכם יהיה דינמי ותוכלו לעשות כרצונכם? תוכלו למשל לפרסם את המחירים
המעודכנים ולשנות אותם בהתאם לתפוסה, תוכלו להציע מבצעים, פעילויות מיוחדות ולפעמים להודיע שאתם בחופשה בצימר שלכם או במקומות אחרים. תוכלו גם להשאיר את כתובת האמייל שלכם בנוסף על מספרי הטלפון, תוכלו לפתוח קבוצת דיון למתארחים ולשוחח עימם. ובעיקר תוכלו לנצל
את האפשרויות הרבות הגלומות בגרפיקה. אפשר להבחין בהבדלים בין אתר עצמאי בעל דומיין (שם) אישי לבין אותו אתר הנמצא
בפורטל. נבדוק זאת לגבי האורחן של קבוץ אפיק. כדי להגיע אליו בפורטל, יש לעבור שני עמודים ומנועי חיפוש פנימיים. אותם העמודים בדיוק, רק הדרך ארוכה ומיגעת.
 
מסקנה: בדומיין שלכם יהיה כתוב בדיוק שם הצימר שלכם ולא שם הפורטל שבו אתם מפרסמים.
 
מידת ההשקעה באתר היא קנה מידה נוסף להערכת הצימר. צימר שרק שמו מופיע בפורטל כלשהו. ללא ציון פרטים אינו מעודד הרמת טלפון, לעומתו צימר המתואר במילים סטנדרטיות כבר יותר מעודד,
צימרים המציגים את עצמם לראווה בתמונה מצבם משתפר, כשהתמונות מתחלפות המצב משתפר עוד יותר ואנימציה או פלאש טובים מאלף תמונות, במיוחד אם הם מציגים נוף בלתי נשכח. כמו הנוף של מצפה לשלום בכפר חרוב. המקום יפה, אבל ההשקעה באתר והמחשבה איך להציג את הדברים בצורה אסתטית היא המושכת את העין. הטקסט רץ על תמונת הנוף הנשקפת מחלונות הצימרים ללא רקע. הגולש מקבל מידע הן מהטקסט והן מהתמונות. מספיק מידע כדי להבין ומספיק תמונות כדי להתרשם.
 
אתר בסיסי יותר אבל ראוי לציון הוא אתר של בקתת הקרנף במושב לימן. גם כאן המידע ברור, התמונות נותנות את רוב המידע, המארחים מספרים גם על עצמם, יש אפשרות לקבלת מידע נוסף ומספרי הטלפון מופיעים במקום ברור. הדברים שנכתבו על ידי האורחים בספר האורחים
מאמתים את ההרגשה שהאתר מושקע והתייחסות לאירוח היא ברמה אישית.
 
מסקנה: מידת ההשקעה האישית היא קנה מידה להערכת יחסם לאירוח.
 
הצימרים המושקעים ביותר בין אתרי הצימרים בצפון הם ללא ספק הצימרים של גדי ואיריס אזולאי ממושב רמות. הצימרים מחולקים לשתי קבוצות השונות מאד האחת מהשנייה: בקבוצה הראשונה הנקראת ``הבקתה`` נמצאים צימרים יאפים מפוארים ומושקעים בסגנון הודי,
בקבוצה השנייה - ``אימא אדמה`` אין צימרים אלא אוהלים. אין בהם לא מזגן אלא אח, אין חשמל אבל יש שירותים ומקלחת, יש משטחי רביצה על כריות, עששיות ונרות וגם אוכל משובח. ואיך למדתי על כל זה ? מהאתר שלהם. אמנם, האתר נמצא תחת הפורטל של Zimer, אבל הם
אינם מוותרים על מלוא העמוד. יש באתר הסברים וכמה תמונות (תמונת הג`קוזי נמצאת אי שם בתחתית העמוד), השם של כפר הנופש: הבקתה, למרות שאינו מבטיח דבר הוא מקיים הרבה דברים, ואימא אדמה מכוונת בדיוק למה שהיא. באתר פרטים רבים על הפעילויות המוצעות
ומקום גם לרעיונות אישיים הנקראים: חלופות נופש. יש מעט אנימציה באתר אבל זה בהחלט שולי מול המקוריות ושפע ההצעות המוצעות לנופשים.
 
מסקנה: אתר מושקע זה דבר חשוב ומקדם מכירות אבל מה שבאמת חשוב אלו היחס האישי, המקוריות, היוזמה והאהבה המושקעים על ידי בעלי הצימרים. ואם כל זה בא עם אתר טוב מה טוב.
  קידום אתרי תיירות
 
  אתרי תיירות
אתרי תיירות אל תסתפק בעמוד באתר תיירות, גדול ככל שיהיה, כי שם תעמוד בתחרות על אותו עמוד עם אתרי תיירות נוספים. במידעתא תקבל תשתית נוחה, מחיר נוח, חודש חינם ופרסום באתרי תיירות בינלאומיים.
 
 
  לתיירנים - כיצד לפרסם את הצימר שלכם ברשת
לתיירנים - כיצד לפרסם את הצימר שלכם ברשת מה שחשוב הם הדברים המייחדים אתכם. אם אינכם יכולים להעביר לנופש הפוטנציאלי את ריחות עץ המנדרינה. אתם יכולים לצלם את העץ, בעונות השנה השונות ובזויות מחמיאות, כי לא תמיד הוא יבוא בתקופת הפריחה.
 
 
  איך תקדם את הצימר שלך ברשת א'?
איך תקדם את הצימר שלך ברשת א'? מאמר שנכתב לפני 8 שנים על תיירות הצימרים בצפון הארץ. מה שחשוב לתייר הישראלי אלו האח, הג'קוזי והפינוקים בצימר. האם הדברים השתנו? כי מספר הצימרים גדל וגם התחרות..
 
 
  איך תקדם את הצימר שלך ברשת - חלק ב
איך תקדם את הצימר שלך ברשת - חלק ב מספר הצימרים במדינת ישראל הכפיל ושילש את עצמו בשנים האחרונות, מדובר על עשרות אלפים צימרים כמעט בכל ישוב כפרי בארץ. התחרות גדלה וגם הרמה עלתה. ההיצע הרב משאיר את הנופשים בפני בעיה : איך לבחור צימר?
 
 
 
  קורס הקמת אתרים
 
  סרטוני הדרכה

  הקמת חנות מכירות ברשת

  כיצד מתחילים?

  עיצוב האתר

  כתיבת תוכן

  דומיין - שם מתחם לאתר

  קידום אתרי תיירות

  מידענות

  פתיחת אתר מהירה

  מהו אתר חכם?

   
מידעתא - סרוק לנייד


 
נילי גולן - פייסבוק
 


 

התחברות למנהלים
 

                     כתבו אלינו        הצטרפו לקורס חינם להקמת אתרים  
מאמרים בנושאי בריאות המפורסמים באתר, אינם תחליף לייעוץ מיקצועי. רצוי לפנות ישירות לכותב המאמר להבהרות  

מידעתא

בלוג

בניית אתרים

דפי בריאות

מידענות

מאמרים חדשים - בריאות


מאמרים חדשים - מידענות
גלקטוסמיה

תזונה ודיאטה

 אתרים


מפת האתר
צרו קשר
blog


מהפכה בגבעת יואב? ייצוג נשים בהנהלה החלקאית
ותודה לאורלי וגיא ולחברת החשמל
אחיותי הנשים - ייצוג נשים בהנהלה החקלאית
רק 5 ימים לסגירת החשמל של פנינה
לפנינה סימנה לא יהיה חשמל - מי אשם?
כיצד הפכתי למטרה נעה בפייסבוק
ושוב מלחמה בדרום
מדוע אני נוסעת לחו"ל ומתנצלת? או צדק תיירותי
כמה נשים וגברים ימותו מסרטן, בדרום רמת הגולן וכמה יחלו עד שמישהו יעלה ספק קטן בקשר למספרם הרב?
למטיילי הכנרת שלום רב

מצגת סמינרשת 2 - הקמת חנות
מצגת סמינרשת מס' 1 שאלות - הקמת אתרים
צעדים ראשונים
כיצד מתחילים?
עיצוב האתר
כתיבת תוכן
דומיין - שם מתחם לאתר
קידום האתר ברשת
קידום אתרי תיירות
הגדרות דואר
כלים מתקדמים
מידענות
בנה אתר 


רפואת ילדים
אנדוקרינולוגיה
שפעת
אורטופדיה
גריאטריה
הומיאופתיה
מחקרים וסקרים
מיכשור רפואי ובריאותי
נוירולוגיה ילדים
רפואה טבעית
רפואה מרחוק
רשלנות רפואית
אנטי אייג'ינג
דפי בריאות - מאמרים
מוצרי בריאות ותוספי תזונה


 

קורס - בניית אתרים
הקמת אתרים - חדש

ייצוג נשים בהנהלה החקלאית - מאמר משישי בגולן
יש דרכים להתמודדות נגד השפעת - דר אריה אבני
דרכים לטיפול בשפעת - נילי גולן
הנחיות משרד הבריאות לטיפול בשפעת
הנחיות לטיפול בשפעת החזירים - משרד הבריאות
הומיאופתיה - טיפול בשפעת
סופגניות חנוכה אינן אויב! מאת רחל גרנות, דיאטנית
דיאטת HCG (ד"ר סימונס) כל האמת ורק האמת! - יורם בן אבו
מה שהטבע נותן לנו - פרות הקיץ - סיגלית שמיר
אוטיזם - חשיבות האבחון המוקדם


ואם אתה מוכרח לאהוב - שמאי גולן
הוספת אתר תיירותי למפת העולם
חדש - העלאת מצגת לאתר שלכם
יתרונות המסחר האלקטרוני
איך תקדם את הצימר שלך באינטרנט - חלק א
איך תקדם את הצימר שלך באינטרנט - חלק ב

 שבועות וצריכת חלב הגיונית
אם אתה צורך חלב כדאי שתראה את הוידאו הבא
החלב מסוכן – סכום הרצאתו של ד"ר דני קרת
מדוע לפילים אין בריחת סידן
ד"ר אבני מדבר על צריכת החלב
קישורים - אי סבילות לחלב

שבועות - גבינות וקלוריות
ויטמין D וחשיבותו למניעת סרטן ומחלות נוספות
חומץ להרזייה
לא לסופגניות !!
10 המזונות המנצחים והאחראים לבריאותכם
אבקות חלבון ותחליפי ארוחה
מהי כמות תוספי תזונה שעלינו לצרוך?
קפאין - סם ממכר
האם הסוד השוויצרי היא עוד דיאטה? או ריפוי מחדש דורש מחויבות
כיצד נחזק את המערכת החיסונית ?

לייב סיטי
ספינדן
גבעת יואב
נעלי דר קומפורט
האוניברסיטה החברתית
ד"ר אשחר
מכון רון
מידרסים
Gie Water
Midot Technology

 

 - מפת האתר  -  הפוך לעמוד הבית  -   הוספה למועדפים   -  חזור למעלה    -  טל. 0775163321  -  web@my-daata.com  -