מידעתא - הקמת אתרים
 
      my  -data.co.il      טל. 052-3751200     
   






 מעט על עצמי - נילי גולן
נילי גולן, מנהלת פורטל מידעתא
 
כמה פעמים אתם אומרים לעצמכם: "די, עד כאן, אני עוזב/עוזבת את מקום העבודה /לימודים ומתחיל/ה במשהו חדש? אני עשיתי זאת שלוש פעמים: בפעם הראשונה החלטתי, שבריאותי הנפשית והפיזית חשובה לי לעין ארוך מניהול בית ספר במדינת ישראל. ובפעם השניה, החלטתי לא להמשיך לנהל אתר בריאות שהקמתי והיה בין הגדולים ביותר ברשת.   בפעם השלישית, עזבתי את לימודי הדוקטורט, משום שהפרויקט עליו עבדתי נסגר מסיבות פוליטיות.
המשותף לכל שלושת הפעמים היה שויתרתי על ה"כבוד" ואולי גם על ה"כסף" לטובת עיסוק חדש, שאין בו אבטחה לא לכבוד ולא לכסף, אלא לעניין ולמילוי הסקרנות והמצברים האישיים שלי. האמת, כולם, כולל בני משפחתי הנידו ראש, אבל אני הפכתי מאושרת יותר. אני לומדת כל יום דברים חדשים, ומרגישה שהתרומה שלי הרבה יותר משמעותית.

בשנים האחרונות, אני עוסקת בהקמת אתרים באינטרנט.
רוצים להקים אתר במידעתא?
יש לכם שאלה?
מלאו את הפרטים וקבלו אתר לחודש חינם

 
כשהקמתי את האתר הראשון, למדתי לתכנת,
עם האתר השני, למדתי שיש גם צורך לפרסם את האתר ברשת, למדתי את רזי google.
וכך הלאה..
עד שנפתח פייסבוק והעמודים העסקיים שלו. רק אז הגעתי למסקנה, שהבעיה אינה טכנולוגית אלא עסקית, כלומר שיווקית. זה הנושא בו אני מתעמקת היום, וזו היתה כנראה הבעיה שלי בעבר.
אלא שאז, לא הכרתי לא את אמיר הרדוף, לא את איתי פז, ולא את עומרי רווח. 
למדתי  פסיכולוגיה, חינוך וניהול, למדתי גם לתכנת, להקים אתרים אבל לא קראתי ולוא ספר אחד על שיווק וכמובן לא שמעתי הרצאה אחת בנושא.
היום, הקמת האתר, שאני מציעה ללקוחותי כולל  את כל התחומים התומכים בהקמת אתרים: איפיון, ניהול תוכן, עיצוב האתר, גרפיקה  קידום האתר וגם שיווק האתר ברשת.
 
אני מאמינה, שכל בעל עסק יכול לבנות בעצמו את האתר, בעזרת תשתית פשוטה.
אני בטוחה שכל בעל עסק יודע יותר טוב מכולם, מה הייחודיות שלו, לאיזה קהל יעד הוא פונה, ומה יש לו להציע ללקוח. את הכל אנחנו לומדים מניסיון, אבל אפשר לקדם דברים גם מניסיונם של אחרים.
אני עובדת מתוך עניין וסקרנות, מתעמקת עם כל לקוח ולקוח בעסק שלו ולומדת תחומים שונים מבריאות, דיקור סיני, סכרת ועד טיולים מזמרים, אני מביאה את הידע הרחב שצברתי ואת החידושים העדכניים ביותר, ולכן הלקוחות שלי מגיעים להישגים מעולים בתחומם.

אשמח לצרף גם אתכם ללקוחותי.
נילי גולן, מידעתא - הקמת אתרים עסקיים
התקשרו ונשוחח: 0523751200    niligo@gmail.com
 
רוצים להקים אתר במידעתא?
יש לכם שאלה?
מלאו את הפרטים וקבלו אתר לחודש חינם


 
מידעתא - סרוק לנייד


 
נילי גולן - פייסבוק
 


 

התחברות למנהלים