מידעתא - הקמת אתרים
 
      my  -data.co.il      טל. 052-3751200     
   


 
 

 
רוברט קיוסקי ודונלד טראמפ
   ממליצים על... שיווק רשתי!!!
תרגום: יעקב חייט

 

 
 

דבורה עידן - מדריכה 
דבורה עידן

מדריכה
כוכב מיכאל
טל: 0547516004 
 

"ישנם יתרונות רבים שתעשיית השיווק הרשתי מציעה לאלה הרוצים יותר בחייהם"

 
לאלה שלא התוודעו לספרי הקודמים, ברבעי תזרים המזומנים של אבא עשיר, בספר השני אני עוסק בשאלה מדוע אנשים מסוימים מתעשרים בקלות יותר מאחרים. "רבעוני תזרים המזומנים של אבא עשיר" הוא החשוב בספרי לאנשים המעוניינים ליצור שינויים בחייהם. כמה מהמונחים המוזכרים כאן מתייחסים לאותיות ברבעונים אלה. בתרגום חופשי :
ש – מייצג את השכיר ע - מייצגת את העצמאי

 

ב – מייצגת את בוני העסק ובעלים של עסקים גדולים כמו דונלד טראמפ

 

מ – מייצגת את המשקיעים
 
מדוע שיווק רשתי ?
כששמעתי לראשונה על שיווק רשתי, התנגדתי לו. אבל אחרי שפתחתי את עצמי, התחלתי לראות יתרונות שמעט הזדמנויות עסקיות אחרות מציעות. הצלחה ארוכת טווח בחיים היא השתקפות של החינוך, ניסיון חיים ותכונות אישיות. הרבה חברות לשיווק רשתי מציעות אימונים להתפתחות אישית במישורי מפתח אלה . רוב בתי הספר מחנכים לרבעים "ש" ו"ע" כמקומות לחיות את חייך. רוב המסלולים במנהל עסקים מלמדים את הסטודנטים למשרות עם משכורות גבוהות בעולמם של חברות כ"ש" ולא כ"ב" .
 
שיווק רשתי לאנשים המעוניינים לשנות את חייהם
מה אם אתה נמצא ברבע "ש" או "ע" ורוצה שינוי? מה אם אתה רוצה להיות ברבע "ב"? היכן אתה מוצא את הידע והחינוך שמאמן אותך להיות ברבע הזה? אני ממליץ על עסק בשיווק רשתי. אני ממליץ על התעשייה הזו לאנשים המעוניינים להשתנות, ולהשיג את המיומנויות הנדרשות, ההתייחסות והגישה להיות מצליח ברבע "ב" .
להיות יזם ולבנות עסק ברבע "ב" זה אחד מהאתגרים הקשים שאדם יכול לקחת על עצמו. הסיבה שקיימים יותר אנשים ברבעים "ש" ו"ע" היא פשוט משום שרבעים אלה פחות דורשים מהרבע "ב". כמו שנאמר: "אם זה היה קל, כל אחד היה עושה זאת" .
אני נדרשתי ללמוד איך להתגבר על חוסר בטחון אישי, ביישנות ופחד מדחייה. והייתי חייב ללמוד איך להרים עצמי ולהמשיך אחרי שנכשלתי. אלה הם חלק מהתכונות האישיות שאדם חייב לפתח אם הוא מעוניין להצליח בעסק מסוג "ב", אם זה שיווק רשתי, זיכיון או מיזם אחר .
מיומנות חשובה הנדרשת בעסק ברבע "ב" היא מנהיגות. האם אתה יכול להתגבר על פחדיך ולתמוך באחרים להתגבר על פחדיהם כדי לבצע את העבודה? זו מיומנות שלמדתי בצבא. כקצין במארינס היה חשוב שנהיה מסוגלים להוביל אחרים לשדה הקרב למרות שכולנו היינו מתים מפחד .

 
אני פוגש אנשים ברבע "ע", המומחים או בעלי העסקים הקטנים, אשר היו רוצים להתרחב, אבל הם נעדרים כשורי מנהיגות. אין כאלה הרוצים ללכת בעקבותיהם. העובדים אינם סומכים על מנהיגם, או המנהיג אינו משרה על העובדים להיטיב את עצמם .
פרבר מגדיר בעלים של עסק גדול, בעלים של עסק ברבע "ב" כאדם השולט בעסק עם יותר מ 500 עובדים. הגדרה זו היא המענה לשאלה מדוע מיומנויות הנהגה חיוניים ברבע "ב" .
היכן אתה יכול למצוא עסק שישקיע זמן בהדרכה, התפתחותך האישית ובניית העסק האישי שלך? התשובה היא רוב עסקי השיווק הרשתי .
  טראמפ
שיווק רשתי הוא עסק ברבע "ב"
בניית עסק ברבע "ב" אינה משימה קלה. לכן אתה צריך לשאול עצמך: "האם יש לי את מה שנדרש? האם אני מוכן לצאת מאזור הנוחות שלי? האם אני מוכן להיות מונהג ומוכן ללמוד להנהיג? האם קיים אדם מאד עשיר בתוכי, המוכן לצאת החוצה?" אם התשובה חיובית, התחל לחפש את עסק השיווק הרשתי שיש לו תכנית אימון טובה. אתמקד פחות במוצרים או בתכנית התגמול, ויותר בהדרכה ובתכניות ההתפתחות האישית שהחברה מציעה .
עסק בשיווק רשתי הוא עסק ברבע "ב" משום שהוא מספק מספר קריטריונים שאני מחפש בעסק או בשקעה. הקריטריונים הם :
1.       מינוף: האם אני יכול לאמן אחרים לעבוד בשבילי ?
2.       שליטה: האם יש לי שיטה מוגנת השייכת לי ?
3.       יצירתיות: האם העסק יאפשר לי להיות יצירתי, ולפתח את כשורי והסגנון האישי שלי?
4.       התרחבות: האם העסק יכול לצמוח ללא הגבלה ?
5.       אפשרות חיזוי: האם הכנסתי צפויה אם אני עושה את המוטל עלי? אם אני מצליח, ומרחיב את עסקי, האם הכנסתי תעלה עם הצלחתי ועבודתי הקשה ?
 
האם שיווק רשתי הוא תרמית פרמידיאלית ?
לעיתים קרובות אני נשאל אם שיווק רשתי הוא תרמית פרמידיאלית. תשובתי היא שחברות הן באמת תרשים פרמידיאלי. לחברה יש רק אדם אחד בצמרת, בד"כ המנכ"ל, וכל השאר מתחת.
עסק אמיתי בשיווק רשתי הוא ההיפך הגמור מהמודל העסקי המסורתי. עסק שיווק רשתי מתוכנן להביא אותך לצמרת ולא לשמור עליך בתחתית. עסק אמיתי בשיווק רשתי אינו מצליח אלא אם כן הוא מביא אנשים לצמרת .
 
נקודות נוספות הראויות לתשומת לב :
1.       עליה בהטבות מס. ע"י השקת עסק שיווק רשתי בזמנך הפנוי תוך שמירה על מקום עבודתך, אתה מתחיל להרוויח את יתרונות המס של העשירים. אדם עם עסק במשרה חלקית יכול להפחית את המס כאשר שכיר אינו יכול. לדוגמא, אתה יכול להפחית הוצאות רכב, דלק, משרדיות וכד'. מובן שאתה צריך לבדוק עם רואה החשבון שלך לגבי החוקים המדויקים המתאימים למצבך, ועלות רואה החשבון הוא הוצאה מוכרת. במילים אחרות, הממשלה תשתתף איתך בהוצאות הייעוץ איך לשלם פחות מס .
2.       פגישה באנשים דומים. כשהתחלתי, רוב חברי מרבע "ש" חשבו שהשתגעתי. הם לא יכלו להבין מדוע אינני רוצה את המשרה הקבועה או השכר הקבוע. כך שחלק חשוב בהיותך "ב" הוא להקיף עצמך באנשים אחרים שהם "ב" ואני מעוניין שתהפוך ל "ב" .
3.       קח את הזמן. לוקח זמן להצליח בכל רבע. כמו שנדרש זמן לטפס לצמרת סולם החברה כ"ש" או להיות רופא מצליח או עורך דין ברבע "ע", נדרש זמן ומסירות להצליח ברבע "ב". לקח לי שנים לפני שבניתי עסק "ב" מצליח. כך ש- קח את הזמן. הייתי לוקח לפחות חמש שנים ללמוד ולהתפתח לאדם ברבע "ב" .
4.       חברות שיווק רשתי סבלניות. אחד הדברים היפים בעסק שיווק רשתי הוא שהוא ישקיע בך, אפילו אם אינך מצליח. בעולם העסקים אם אינך מוצלח תוך ששה חודשים עד שנה אתה לעיתים קרובות מפוטר. בעולם השיווק הרשתי, כל עוד אתה מוכן להשקיע זמן, רוב החברות תעבודנה איתך בהתפתחותך האישית. אחרי הכול הן מעוניינות שתגיע לצמרת .
5.       מינוף השיטה כבר קיים. השיטות נוסו ונבחנו, דבר המאפשר לך להתחיל לרוץ במקום לנסות לבנות את המערכות הפנימיות של חברה חדשה .
לסיכום
אחרי שפתחתי את מוחי הסגור, יכולתי לראות לבסוף כמה מהיתרונות הייחודיים שתעשיית השיווק הרשתי מציעה לאנשים שרוצים יותר מהחיים .
באפן כללי, זה עולה הרבה פחות להשיק עסק בשיווק רשתי מאשר בניית עסק בעצמך .
 
מדוע שיווק רשתי ? תגובתו של דונלד טראמפ
שיווק הוא כלי עוצמתי, ושיווק רשתי יכול להגביר את העוצמה, כשאתה בעל מוטיבציה אישית. דמיין מוצר, הרחק את סוכנות הפרסום ממנו. זה מכוחך לעשות את השיווק והפרסום. זה תפקיד גדול, אבל הוא יכול להיעשות אם אתה נלהב מספיק כדי לצעוד בעצמך ולשמור על מומנטום ומוטיבציה ברמה גבוהה. זה דורש רוח יזמית, וזה אומר מיקוד ושימור. אינני ממליץ על שיווק רשתי לאנשים שאינם בעלי מוטיבציה אישית גבוהה. מימד נוסף חשוב בשיווק רשתי הוא שהוא חברתי במהותו, כך שאם אינך חברתי או אדם "היוצא החוצה", הייתי חושב פעמיים אם להיכנס לזה. חברותיות היא דרישה. בדיוק כמו בפרסום, אין טעם במסע פרסום מדהים אם המוצר אינו מדהים באותה מידה. כמו כן, זכור שאם אתה מחליט להיות מפיץ, אתה הופך להיות מבחינה חוקית אחראי להיגדים שאתה אומר על המוצר, החברה וההזדמנויות הזמינות. אבל מעל הכול, וודא שהמוצר שווה את האנרגיה וההתמסרות המוחלטת שלך. אחרת, אתה "תנוע על ריק". רוברט מזכיר את החשיבות של הליכה מעבר לאזור הנוחות בעיסוק בשיווק רשתי. כמו כן הוא מדבר על מספיק זמן שאתה נותן לעצמך. אלה נקודות טובות. אני מסכים שאיכויות מנהיגות הכרחיים להצלחה. אתה צריך לחלוטין "לקח פיקוד", התייחסות של "יכול-עושה". כמו בכל דבר אחר, דע ככל שביכולתך על מה שאתה עושה לפני שאתה מתחיל. שיווק רשתי הוכיח עצמו כיישומי וכמקור מתגמל של הכנסה, והאתגרים עשויים להיות בדיוק בשבילך. קיימות דוגמאות ראויות לציון של הצלחה, והצלחות אלה נוצרו דרך התמדה, התלהבות והמוצר הנכון המשולבים בעיתוי. כמו בנושאים אחרים המוחשי ונבלתי מוחשי מעורבים בכך אבל הצלחה אינה מסתורית לחלוטין וכמו גם בשיווק רשתי. רב האנשים שמעו על קבוצות מיקוד, שסוכנויות הפרסום משתמשות בהן ככלי. כשהן בוחנות מוצר חדש הם מגיעים למקומות שונים ופשוט שואלים אנשים מה הם אוהבים ומה אינם אוהבים במוצר החדש. הטוב ביותר הוא אם אתה יכול לאמץ את רעיון קבוצות המיקוד כשאתה מחליט על מוצר. רק בגלל שאתה אוהב אותו, לא בהכרח אחרים יאהבו אותו. מציאת מכנה משותף בתכונות מוצר מאד משנה .
עצתי בדבר שיווק רשתי היא שתעשה את המחקר שלך, והשקע ככל שתוכל במוצר שלך. קשה להביס התלהבות מקורית והסיכויים יהיו שלך .
   
  לראיון של אן סייג  לחץ כאן 
   
   
מידעתא - סרוק לנייד


 
נילי גולן - פייסבוק
 


 

התחברות למנהלים
 

                     כתבו אלינו        הצטרפו לקורס חינם להקמת אתרים  
מאמרים בנושאי בריאות המפורסמים באתר, אינם תחליף לייעוץ מיקצועי. רצוי לפנות ישירות לכותב המאמר להבהרות  

מידעתא

בלוג

בניית אתרים

דפי בריאות

מידענות

מאמרים חדשים - בריאות


מאמרים חדשים - מידענות
גלקטוסמיה

תזונה ודיאטה

 אתרים


מפת האתר
צרו קשר
blog


מהפכה בגבעת יואב? ייצוג נשים בהנהלה החלקאית
ותודה לאורלי וגיא ולחברת החשמל
אחיותי הנשים - ייצוג נשים בהנהלה החקלאית
רק 5 ימים לסגירת החשמל של פנינה
לפנינה סימנה לא יהיה חשמל - מי אשם?
כיצד הפכתי למטרה נעה בפייסבוק
ושוב מלחמה בדרום
מדוע אני נוסעת לחו"ל ומתנצלת? או צדק תיירותי
כמה נשים וגברים ימותו מסרטן, בדרום רמת הגולן וכמה יחלו עד שמישהו יעלה ספק קטן בקשר למספרם הרב?
למטיילי הכנרת שלום רב

מצגת סמינרשת 2 - הקמת חנות
מצגת סמינרשת מס' 1 שאלות - הקמת אתרים
צעדים ראשונים
כיצד מתחילים?
עיצוב האתר
כתיבת תוכן
דומיין - שם מתחם לאתר
קידום האתר ברשת
קידום אתרי תיירות
הגדרות דואר
כלים מתקדמים
מידענות
בנה אתר 


רפואת ילדים
אנדוקרינולוגיה
שפעת
אורטופדיה
גריאטריה
הומיאופתיה
מחקרים וסקרים
מיכשור רפואי ובריאותי
נוירולוגיה ילדים
רפואה טבעית
רפואה מרחוק
רשלנות רפואית
אנטי אייג'ינג
דפי בריאות - מאמרים
מוצרי בריאות ותוספי תזונה


 

קורס - בניית אתרים
הקמת אתרים - חדש

ייצוג נשים בהנהלה החקלאית - מאמר משישי בגולן
יש דרכים להתמודדות נגד השפעת - דר אריה אבני
דרכים לטיפול בשפעת - נילי גולן
הנחיות משרד הבריאות לטיפול בשפעת
הנחיות לטיפול בשפעת החזירים - משרד הבריאות
הומיאופתיה - טיפול בשפעת
סופגניות חנוכה אינן אויב! מאת רחל גרנות, דיאטנית
דיאטת HCG (ד"ר סימונס) כל האמת ורק האמת! - יורם בן אבו
מה שהטבע נותן לנו - פרות הקיץ - סיגלית שמיר
אוטיזם - חשיבות האבחון המוקדם


ואם אתה מוכרח לאהוב - שמאי גולן
הוספת אתר תיירותי למפת העולם
חדש - העלאת מצגת לאתר שלכם
יתרונות המסחר האלקטרוני
איך תקדם את הצימר שלך באינטרנט - חלק א
איך תקדם את הצימר שלך באינטרנט - חלק ב

 שבועות וצריכת חלב הגיונית
אם אתה צורך חלב כדאי שתראה את הוידאו הבא
החלב מסוכן – סכום הרצאתו של ד"ר דני קרת
מדוע לפילים אין בריחת סידן
ד"ר אבני מדבר על צריכת החלב
קישורים - אי סבילות לחלב

שבועות - גבינות וקלוריות
ויטמין D וחשיבותו למניעת סרטן ומחלות נוספות
חומץ להרזייה
לא לסופגניות !!
10 המזונות המנצחים והאחראים לבריאותכם
אבקות חלבון ותחליפי ארוחה
מהי כמות תוספי תזונה שעלינו לצרוך?
קפאין - סם ממכר
האם הסוד השוויצרי היא עוד דיאטה? או ריפוי מחדש דורש מחויבות
כיצד נחזק את המערכת החיסונית ?

לייב סיטי
ספינדן
גבעת יואב
נעלי דר קומפורט
האוניברסיטה החברתית
ד"ר אשחר
מכון רון
מידרסים
Gie Water
Midot Technology

 

 - מפת האתר  -  הפוך לעמוד הבית  -   הוספה למועדפים   -  חזור למעלה    -  טל. 0775163321  -  web@my-daata.com  -